MSKP pragnie zaprezentować Państwu ofertę na mobilną stację kontroli pojazdów. Możliwość zagospodarowania dotychczas niewykorzystanych lub nieużytecznych powierzchni.

MSKP- Mobilna Stacja Kontroli Pojazdów, to innowacyjny biznes w bezpiecznej branży. Mobilność i modułowość Mobility Structure, to szczególne podejście do sprawdzonego biznesu dające możliwość szybkiego powstania nowej stacji kontroli pojazdów. Rozwiązanie jakie mamy do zaoferowania sprawdzi się doskonale w przypadku inwestorów związanych z branżą motoryzacyjną, a nowym podmiotom pozwoli na bezpieczny start w diagnostyce pojazdów mechanicznych.
Inwestycja w MSKP charakteryzuje się wysoką, stabilną stopą zwrotu a możliwość przeniesienia całego obiektu w inne miejsce znacząco minimalizuje ryzyko błędnej decyzji lokalizacyjnej.

Dużym atutem jest również przewidziany i wdrożony w MSKP system platform regulacyjnych umożliwiający usytuowanie obiektu na dowolnej powierzchni utwardzonej – nawet o nieregularnym nachyleniu. Dzięki rozwiązaniom Mobility Strukture możliwe stało się zagospodarowanie działek, które dotychczas były niedostępne dla tradycyjnych SKP.
Obiekt może być dowolnie konfigurowany pod względem aranżacji wewnętrznych jak i zewnętrznych elementów stacji. Na życzenie inwestor może również otrzymać spersonalizowane projekty oznakowania stacji.
Modułowa konstrukcja ułatwia również konserwację obiektu dając łatwy dostęp do wszystkich jego elementów w tym zainstalowanych urządzeń.

MSKPPozwala zmonetyzować niewykorzystany potencjał działek, parkingów i innych nieruchomości, które zwykle są tylko elementem kosztowym w prowadzonym dotychczas biznesie.
Działamy w stabilnym, regulowanym ustawowo biznesie. Mamy pełne know how, które możemy na określonych warunkach udostępnić inwestorowi/partnerowi.

Podstawowy obiekt składa się z następujących modułów:

  • podstawy z regulowanymi stopami stalowymi i konstrukcją montażową ścieżki diagnostycznej,
  • budynku o konstrukcji stalowej obudowanego płytami warstwowymi z dachem płaskim, bramą lub bramami i stolarką okienną oraz drzwiową,
  • pełnej ścieżki diagnostycznej z podnośnikiem całosamochodowym,
  • biura obsługi klienta wraz z zapleczem socjalnym.

Dzięki zastosowaniu nowych rozwiązań dotyczących usadowienia MSKP, Mobility Strukture umożliwi otwarcie działalności bez ingerencji w istniejącą infrastrukturę, na terenach dzierżawionych lub w punktach, w których związanie na stałe budynku z gruntem nie jest możliwe.
Jednym z największych atutów MSKP dającym przewagę konkurencyjną nad innymi projektami inwestycyjnymi jest niezwykła elastyczność, jaką daje modułowa konstrukcja stacji oraz niewielka powierzchnia wymagana do rozpoczęcia sprawnego działania. W celu realizacji przedsięwzięcia wystarczy działka o powierzchni 250 m2 z możliwością wykonania przyłącza energetycznego oraz wodno kanalizacyjnego.